Služby, které nabízíme

Služby pro firmy

Stavební firmy

Jsme váš spolehlivý partner pro recyklaci železných odpadů, stavebních odpadů a směsí odpadů. S dlouholetými zkušenostmi v oboru využíváme moderní technologie a pracujeme s ohledem na životní prostředí.

Kovovýroby

Jsme váším partnerem pro recyklaci ve světě kovovýroby a výrobních závodů. Poskytujeme efektivní a ekologickou likvidaci kovových odpadů, barevných kovů a obalového materiálu.

Demolice

Jsme také klíčovým partnerem pro demoliční společnosti. Poskytujeme komplexní služby v likvidaci kovových odpadů, stavebních odpadů a směsí stavebních odpadů.

Autoservisy

Náš záběr služeb nekončí pouze ve stavebnictví, výrobě či demolici. Jsme také klíčovým partnerem pro autoservisy, nabízející kompletní likvidaci kovových odpadů, autodílů, obalových materiálů, plastů a směsí odpadů.

Pro Správy nemovitostí

Společnost Rottami odpady s.r.o. zajišťuje pro zákazníky odvoz železného odpadu, vyřazených elektrospotřebičů a odpadů vlastní autodopravou.

Pro ostatní

Téměř všechny společnosti produkují odpady v průběhu své činnosti. Typy odpadů se však mohou lišit v závislosti na odvětví, velikosti firmy a povaze provozu.

© 2024 ROTTAMI ODPADY s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

web by FOOE