Služby, které nabízíme

Naše služby

Výkup a zpracování železného šrotu

Jako přední společnost na trhu v oblasti výkupu kovového odpadu nabízíme specializované služby pro výkup kovového šrotu všeho druhu. Provádíme výkup železa, hliníku, mědi a dalších kovů za spravedlivé ceny. Naše moderní sběrna surovin je vybavena nejnovější technologií pro efektivní třídění a zpracování kovových materiálů.

Výkup a recyklace vyřazených elektrospotřebičů

Jsme váš spolehlivý partner pro výkup elektroodpadu a recyklaci spotřebičů. S důrazem na odpovědné zpracování vyřazených elektrospotřebičů nabízíme kompletní služby od odvozu po ekologickou likvidaci. Přispíváme k udržitelnosti prostřednictvím efektivního zpracování elektronického odpadu.

Výkup a zpracování všech druhů kabelů

Poskytujeme efektivní řešení pro výkup a zpracování kabelů. Specializujeme se na výkup elektrických kabelů, telekomunikačních vodičů a dalších kabelových materiálů. S moderními technologiemi pro zpracování kabelů zajistíme optimální třídění a recyklaci, přispívající k udržitelnému využívání surovin.

Výkup autobaterií​

Zajímáme se o výkup autobaterií a olověných baterií s důrazem na ekologicky šetrné postupy. Naše služby zahrnují bezpečný odvoz a odpovědnou likvidaci bateriových zdrojů. Pro firmy a jednotlivce poskytujeme transparentní ceny a profesionální odvoz, podporujeme recyklaci a bezpečné zpracování.

Odvoz kovového odpadu, vyřazených elektrospotřebičů a odpadů

Společnost Rottami odpady s.r.o. zajistuje efektivní odvoz železného odpadu prostřednictvím vlastní autodopravy. S pokrytím regionu včetně Prahy, Středočeského kraje, Plzeňského kraje, Hradeckého kraje a Libereckého kraje garantujeme optimální služby v oboru výkupu kovového odpadu. Kromě toho zajišťujeme bezpečný odvoz a ekologickou likvidaci vyřazených elektrospotřebičů.

Služby sběrného dvora

Naši sběrný dvůr přináší pro firmy a živnostníky možnost odpovědné likvidace různých druhů odpadů. Přijímáme starý nábytek, odpadní dřevo, stavební suť, vyřazené spotřebiče, plasty a sklo. Pro firmy máme zpoplatněné uložení odpadu, s ceníkem odpovídajícím druhu odpadu a množství.

© 2024 ROTTAMI ODPADY s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

web by FOOE